Co s nepotřebnými hračkami ve vaší domácnosti?

rozvrh hodin a krouzku
Stáňa Kratochvílová

Stáňa Kratochvílová

současná vzdělávací scéna mýma očima

Pohybuji se s nadšením v oblasti domácího vzdělávání, soukromého, státního  a církevního školství, alternativního vyučování včetně unschoolingu přes 20 let. Ráda nabyté informace a postřehy předám také vám.

V TIPu na vás čeká jednoduchý rozvrh hodin a kroužků ke stažení.
1 minuta čtení a stahujete

Začátek školního roku bývá spojen s organizací a plánováním aktivit celé rodiny. Pří více členech je nezbytné mít vše napsané někde hezky pohromadě a také pro každého člena rodiny zvlášť.

Tento rok jsem zkusila prostudovat pinterest a najít nějaký “rozvrh hodin”, který by mě zaujal. Nic takového jsem ale nenašla a tak nakonec zvítězilo večerní a noční tvoření při francouzském detektivním seriálu 🙂

Je škoda, aby rozvrh hodin a kroužků zůstal jen u nás, ráda vám ho zde poskytuji ke stažení.

Rozvrh hodin a kroužků si můžete stáhnout ve dvou verzích, černobílé nebo barevné. Černobílou si můžete dotvořit dle vašich představ:

rozvrh hodin ke stažení (černobílý) 

rozvrh hodin ke stažení (barevný) 

Ať vás školní rok baví!
Za Učit nebo neučit

Stáňa

Čtěte dál…

Co s nepotřebnými hračkami ve vaší domácnosti?

Co s nepotřebnými hračkami ve vaší domácnosti?

V článku se dozvíte, jaká jsou úskalí v třídění hraček a jejich odchodu z původního domova a zda existuje smysluplná možnost, kam skutečně s nimi tak, aby to všem zúčastněným dávalo smysl. Tip, který se vám bude hodit nejen na udržitelnost vaší domácnost v oblasti hromadění věcí, ale také před Vánoci, kdy naopak nějakou tu hračku rádi koupíme za dobrý peníz.