On-line výukový program pro děti od 1. do 3. třídy. Učení s Rozárkou

Stáňa Kratochvílová

současná vzdělávací scéna mýma očima

Pohybuji se s nadšením v oblasti domácího vzdělávání, soukromého, státního  a církevního školství, alternativního vyučování včetně unschoolingu přes 20 let. Ráda nabyté informace a postřehy předám také vám.

29 srpna, 2020

V BLOGu najdete recenzi na on-line kurz Učení s Rozárkou, který je skvělým pomocníkem pro děti domoškolní i školní. Pro vás, co učíte své děti doma, je to balíček pracovních materiálů na předměty 1. – 3. třídy včetně metodických postupů ověřených praxí. Pro děti školní je to kupa materiálů k procvičování toho, co ve škole nestihly. A hlavně, v kurzu najdete nejen cvičení, ale postupy, jak dětem učivo vysvětlit!
6 minut čtení a můžete mít více než 400 výukových materiálů a tipů v kapse 🙂

 

On-line program pro děti nyní otevřen!
Učení s Rozárkou
POZOR časově omezený vstup
Klikněte ZDE

 

Moji recenzi kurzu Učení s Rozárkou si můžete přečíst ZDE:

 

S Járou spolupracuji již několik let. Naše cesty se setkaly, když Jára zjistila, že učím svoje děti doma v rámci domácí školy a navíc i profesně jsou oblastí mého zájmu rodiny domácích školáků. Za ty roky stále více obdivuji Jářin didaktický talent a hlavně schopnost přenést její více než 20ti letou zkušenost pedagožky 1. stupně do on-line prostoru.

On-line kurz Učení s Rozárkou není žádnou novinkou. Kurz vznikl již před několika lety a tak je ověřený praxí mnoha spokojených rodičů, kteří jej se svými dětmi využily. Níže jsou některé z recenzí, které mi rodiče zaslali.

Minulé léto ale dostal kurz zcela nový kabátek! Co přesně v on-line programu najdete, jaké jsou oproti minulé verzi novinky, které mě nadchly najdete dole na stránce.

 

Co mi napsala Monika?

„Za mého syna má Učení s Rozárkou velké JOOO – to když jsem se ptala, jak se mu práce se Rozárkou líbí :D“

A od další Moniky 🙂

„Syn je domškolák, chodí na 3 dny v týdnu do soukromé ZŠ a že Školy vesele hodně čerpám v průběhu celého roku, syn je s materiály moc spokojený, někdy je používáme třeba trochu odlišně, ale jsme s učením s Rozárkou (Školou vesele), moc spokojeni!“

 

Pár slov rodičům, kteří učí děti v domácí škole:

Při učení doma máte volné pole působnosti, můžete se vzdělávacím plánem školy, kde jste zapsáni, pracovat “klasicky” s pomocí učebnice a pracovního sešitu. Můžete ale také pracovat více alternativně a po svém. Můžete vyhledávat průběžně materiály na internetu, chodit na kurzy nových výukových metod, vyrábět si pomůcky, ať už sami nebo se svými dětmi. Je hodně naplňující si takto čas trávený s dětmi užít!

Každý máme ale jiné představy, časové možnosti nebo chuť vytvářet si celý rámec samostatně. Hledání materiálů a metodických postupů k výuce je časově náročné a mít vše na jednom místě ušetří hodně sil.

Ti z vás, kteří tedy upřednostní již hotový mustr učiva pro první tři ročníky základní školy, kurz Učení s Rozárkou bude pro vás skvělým on-line návodem, se kterým ušetříte podstatnou část práce.

Prima je, že autorka kurzu Jára, má mnohaletou praxi a vše, co do kurzu vložila, je lety prověřené a pečlivě pro vás vybrané a to včetně osvědčených metodických postupů.

 

 

 

Jak on-line kurz Učení s Rozárkou vypadá a co zahrnuje?

 

 • On-line kurz je určen pro děti od 1. do 3. třídy. Zakoupit si můžete verzi na celé tři roky nebo pouze jednotlivé ročníky. Co je důležité a velkorysé – po zaplacení máte časově neomezenou licenci.
 • Každý ročník je rozdělen do jednotlivých předmětů a témat. Každé téma zahrnuje část metodickou a procvičovací. Procvičování má mnoho podob, od těch klasických, přes zábavné hry k vytištění, pomůcky i on-line cvičení.
 • V on-line programu najdete nejen klasické výukové postupy, ale také postupy alternativní například z matematiky Hejného, Montessori přístupu nebo metody genetického čtení

 

Více o kurzu Učení s Rozárkou ZDE

 

Co mi napsala Štěpánka?

„Jsem s materiály spokojená, rozhodně je vždy hezky popsané co, jak a proč a nabídka aktivit, pracovních listů, her je opravdu pestrá. Až je mi líto, že tento pomocník končí třetí třídou. Učení s Rozárkou (Škola vesele) jinak určitě nabízí obrovský základ a pomoc ve všech oblastech a nákupu nelituji.“

A několik novinek, které mě nadchly!

 

 • Prodej kurzu je nyní zpestřen BONUSY zdarma ve formě několika skvělých eBooků, na které jsem již také psala recenze – Jak na násobilku, Jak na vyjmenovaná slova a podobně. Mrkněte na prodejní stránku Učení s Rozárkou, kde jsou všechny uvedené
 • Kurz Učení s Rozárkou můžete zakoupit nejen na celé 3 ročníky, ale také jednotlivě!
 • Neomezená platnost zakoupených licencí stále platí a je velkorysým bonusem 🙂

 

 

Podrobné informace o kurzu najdete na stránkách

Učení s Rozárkou ZDE

 

Tam také najdete veškeré informace, které potřebujete k promyšlenému nákupu:

 • seznámení s autorkou – Járou Bednářovou
 • co přesně v kurzu najdete, množství a typy úloh
 • jak přesně učení v kurzu probíhá
 • ukázky některých stránek
 • neuvěřitelný balík eBooků ZDARMA jako bonus ke kurzu
 • možnost položit dotaz před tím, než kurz zakoupíte
 • cenu kurzu

 

Ať vás učení baví!
Pohodový čas strávený s vašimi dětmi vám přeje
Stáňa

Čtěte dál…