Učit nebo neučit?  

aneb současná vzdělávací scéna mýma očima

Pohybuji se s nadšením v oblasti domácího vzdělávání, soukromého, státního  a církevního školství, alternativního vyučování včetně unschoolingu téměř 20 let. Ráda nabyté informace a postřehy předám také vám.

Stáňa

Náhled na obrazovku s online kurzem

V BLOGu najdete recenzi na skvělý on-line kurz Škola vesele vhodný pro děti školní i domoškolní zároveň. Školní děti mohou doma procvičit, co potřebují a pro domoškolní rodiče je to balíček pracovních materiálů na všechny předměty včetně metodických postupů ověřených praxí a co víc - momentálně ke kurzu kolegyně Jára nabízí balík eBooků zdarma!

Kolegyně Jára mi poskytla přístup do on-line kurzu Škola vesele záměrně. Ví totiž, že mojí oblastí zájmu jsou rodiče, kteří vzdělávají svoje děti doma. A taky ví, že hledání materiálů a metodických postupů k výuce je časově náročné a mít vše na jednom místě ušetří hodně sil

Kurz Škola vesele mohou používat děti, které chodí do školy a jejich rodiče potřebují nějaké ucelené materiály k vysvětlení látky a jejímu procvičení.  

Náhled do kurzu 

On-line návod (nejen) pro rodiče, kteří učí své děti doma

Kurz Škola vesele může být on-line návodem pro rodiče, kteří učí svoje děti doma. Při učení doma máte volné pole působnosti, můžete se vzdělávacím plánem školy (kde jste zapsáni) pracovat “klasicky” s pomocí učebnice a pracovního sešitu. Můžete ale také pracovat více alternativně a po svém. Můžete ale také vyhledávat průběžně materiály na internetu, chodit na kurzy nových výukových metod, vyrábět si pomůcky, ať už sami nebo se svými dětmi.

Každý máme jiné představy, časové možnosti nebo chuť vytvářet si celý rámec samostatně. Ti z vás, kteří upřednostní již hotový mustr učiva pro první 3 ročníky základní školy, mají skvělou šanci pomocí on-line kurzu ušetřit podstatnou část práce. Navíc prima je, že autorka kurzu Jára má mnohaletou praxi a vše, co do kurzu vložila, je lety prověřené a pečlivě pro vás vybrané a to včetně osvědčených metodických postupů.  

Kurz nyní běží již druhým rokem, je tedy praxí prověřený, inovovaný a zahrnuje již několik set položek a další budou průběžně přibývat. A zdaleka není naplněn pouze procvičovacími on-line cvičeními. Najdete zde také nápady k vytištění a řadu pohybových aktivit. Nemusíte se tedy bát, že dítě bude trávit další čas na počítači, můžete se společně zabavit i mimo něj :)

 

A několik novinkových bonbónků na konec!

  • prodej kurzu je nyní zpestřen BONUSY zdarma ve formě několika skvělých eBooků, na které jsem již také psala recenze! Mrkněte na prodejní stránku, kde jsou všechny uvedené. 
  • kurz po jeho  zakoupení není  časově omezen!
  • cena pro rodiče, kteří nevyužijí celý obsah kurzu, protože  mají doma třeťáčka, je zvýhodněná, více info dole na prodejní stránce

Uvidíte sami :)

ilustrační ABC napsáno křídou na tabuli 

Podrobné informace o kurzu najdete na stránkách On-line kurzu Škola vesela.

Tam také najdete veškeré informace, které potřebujete k promyšlenému nákupu:

  • seznámení s autorkou - Járou Bednářovou
  • co přesně v kurzu najdete, množství a typy úloh
  • jak přesně učení v kurzu probíhá
  • ukázky některých stránek
  • neuvěřitelný balík eBooků ZDARMA jako bonus ke kurzu
  • možnost položit dotaz před tím, než koupíte
  • cenu kurzu

Přeji vám pohodový čas strávený s vašimi dětmi!

Stáňa