Učit nebo neučit?  

aneb současná vzdělávací scéna mýma očima

Pohybuji se s nadšením v oblasti domácího vzdělávání, soukromého, státního  a církevního školství, alternativního vyučování včetně unschoolingu téměř 20 let. Ráda nabyté informace a postřehy předám také vám.

spolupracovníci

Učit nebo neučit má 9 registrovaných členů

Kritéria hledání

Spolupracovníci
Veru
...
Jsem hudebnice, muzikoterapeutka, učitelka hudební výchovy ve speciální třídě na waldorfské základní škole a učitelka kytary. Především ale maminka dvou úžasných holek.
Šárka
...
Máma tří dětí, která si místo pedagogiky, kterou vystudovala, raději užívá život se svými dětmi doma v rámci individuálního vzdělávání a kromě mnoha dalších aktivit doprovází jako dula ženy počátky mateřství.
marta
...
Ráda se učím a poznávám nové věci, jsem ráda ve společnosti dětí i dospělých. Mám to tak asi od dětství, vždy jsem s rodiči ráda cestovala, i když to bylo třeba pod stan a jen pár kilometrů od domova. Listování v katalozích se mi stalo i zaměstnáním. Zpětně hodnotím tehdejší získávání zkušeností formou průvodcovských služeb na poznávacích zájezdech jako nejlepší pedagogickou praxi.
Marketa
...
Markéta je absolventka dramatické výchovy na Divadelní fakultě v Brně, která vzdělává své 3 děti doma v rámci individuálního vzdělávání.
Lukáš
...
Rád zakládám nové projekty a sleduji, jak se jim na internetu daří. Projekt učit, nebo neučit zaznamenal velký zájem již na svém začátku. O to větší radost je na něčem takovém pracovat. Mým úkolem je zajišťovat technickou stránku věci.
Kuhnová
...
Jana je speciální pedagožka, nadšená učitelka prvního stupně, máma nyní již dospělých dětí a spokojená babička, která miluje vaření a vše, co se točí kolem kuchyně, zahrady a domácích mazlíků.
Kristýna
...
Jmenuji se Kristýna a pocházím z rodiny, ve které se to učitelskou profesí jenom hemží. Je evidentní, že tato rodinná diagnóza postihla i mě :).
katerina
...
Jsem ráda na světě, většinou. Jsem hlavně máma, momentálně. Jako malá jsem chtěla být učitelka. Nějak se mi to pak rozleželo a učitelka nejsem, bohužel. Teď bych ten „papír“ brala, ony se totiž ty učitelské sklony projevily.
Dan
...
Jmenuji se Daniel Rumpík. Narodil jsem se v roce 1978 v Pardubicích. Už během studia na gymnáziu jsem začal pracovat v soukromé rozhlasové stanici – namlouval jsem rozhlasové spoty. A přestože jsem to zpočátku ani nečekal, stala se mi tato práce osudem.