Učit nebo neučit?  

aneb současná vzdělávací scéna mýma očima

Pohybuji se s nadšením v oblasti domácího vzdělávání, soukromého, státního  a církevního školství, alternativního vyučování včetně unschoolingu téměř 20 let. Ráda nabyté informace a postřehy předám také vám.

Stáňa

spolupracovníci

učit nebo neučit má 7 registrovaných členů

Kritéria hledání

Spolupracovníci
Veru
...
Jsem maminka, manželka a hudebnice. Tady a teď jsem snílek a romantik se slabostí pro vůni šeříku, mátový čaj a přívětivé kavárny.
Šárka
...
Máma tří dětí, která si místo pedagogiky, kterou vystudovala, raději užívá život se svými dětmi doma v rámci individuálního vzdělávání a kromě mnoha dalších aktivit doprovází jako dula ženy počátky mateřství.
marta
...
Ráda se učím a poznávám nové věci, jsem ráda ve společnosti dětí i dospělých. Mám to tak asi od dětství, vždy jsem s rodiči ráda cestovala, i když to bylo třeba pod stan a jen pár kilometrů od domova. Listování v katalozích se mi stalo i zaměstnáním. Zpětně hodnotím tehdejší získávání zkušeností formou průvodcovských služeb na poznávacích zájezdech jako nejlepší pedagogickou praxi.
Marketa
...
Markéta je absolventka dramatické výchovy na Divadelní fakultě v Brně, která vzdělává své 3 děti doma v rámci individuálního vzdělávání.
Lukáš
...
Rád zakládám nové projekty a sleduji, jak se jim na internetu daří. Projekt učit, nebo neučit zaznamenal velký zájem již na svém začátku. O to větší radost je na něčem takovém pracovat. Mým úkolem je zajišťovat technickou stránku věci.
katerina
...
Jsem ráda na světě, většinou. Jsem hlavně máma, momentálně. Jako malá jsem chtěla být učitelka. Nějak se mi to pak rozleželo a učitelka nejsem, bohužel. Teď bych ten „papír“ brala, ony se totiž ty učitelské sklony projevily.
Dan
...
Jmenuji se Daniel Rumpík. Narodil jsem se v roce 1978 v Pardubicích. Už během studia na gymnáziu jsem začal pracovat v soukromé rozhlasové stanici – namlouval jsem rozhlasové spoty. A přestože jsem to zpočátku ani nečekal, stala se mi tato práce osudem.